reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska

 Reklama 3000 - Oferta - Uchwyty do flag


 

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe reklama 3000 swoją ofertę kieruje przede wszystkim do organów administracji państwowej, w tym urzędów miast i gmin, a także starostw powiatowych. Dysponujemy bowiem szerokim asortymentem służącym promowaniu patriotyzmu, także tego lokalnego. Pomagamy dekorować budynki urzędów państwowych zgonie z obowiązującymi standardami na co dzień i w trakcie trwania wyborów ogólnokrajowych i samorządowych. Nasze produkty pozwalają również aranżować przestrzeń miejską podczas uroczystości państwowych. Naszym głównym produktem są flagi i godła państwowe, ale także symbole regionalne np. herby miast. Z naszych usług korzystają także szkoły, dla których tworzymy sztandary.

Firma Reklama 3000 nie ogranicza się jednak do obsługi urzędów i instytucji państwowych. Obsługujemy także firmy prywatne. Flagi z nazwą czy logiem firmy to popularny sposób na promowanie własnej firmy na targach, konferencjach branżowych i innych tego typu wydarzeniach. Nasza firma dodatkowo proponuje Państwu proporczyki i flagietki, które mogą udekorować stoły podczas konferencji promującej Waszą firmę.

Na stronie internetowej znajdziecie Państwo także wszystkie przedmioty potrzebne do ekspozycji flag i innych symboli, a mianowicie maszty, stojaki i uchwyty na flagi. Uchwyty flagowe dopasowane są do Państwa preferencji - można wybrać spośród trzech kolorów: czarne, złote lub białe. Kształt uchwytów także zostanie dostosowany do potrzeb klienta - mamy w ofercie te standardowe i ozdobne. Stawiamy na produkty aluminiowe ze względu na ich lekkość i mobilność. Ciekawym i bardzo użytecznym rozwiązaniem są uchwyty flagowe montowane na słup.

Wszystkie nasze produkty, zarówno te trafiające do instytucji państwowych, jak i te przeznaczone w ręce prywatne są najwyższej jakości - dbamy o to, aby były tworzone z największą dokładnością i zgodnie ze standardami.

 


 

Uchwyt herb
Uchwyt aluminiowy
Uchwyt romb
Uchwyt flagowy na słup
Uchwyt kuty ozdobny
Uchwyt z masztem