reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska
 Reklama 3000 - Oferta -

Stojaki do flag


 

Stojaki do flag: 1, 3 i 5-cio ramienne

Wbrew pozorom stojaki na flagi są czymś w co zdecydowanie warto się zaopatrzyć. Sprawdzą się idealnie zarówno w dużych, jak i mniejszych biurach i w różnego rodzaju państwowych budynkach.

Stojaki do flag w naszej ofercie wykonane są z:

-metalu, z mosiężnymi elementami (w wersji jednoramiennej, ale też dwuramiennej i trójramiennej).
-drewna
-kamienia
-mosiądzu

* Stojaki do flag metalowe, które oferujemy są dostępne zarówno w wersjach błyszczących, lakierowanych, matowych i satynowych.

Stojaki do flag – dostępne kształty:

Nasz sklep udowadnia, że idealny stojak flagowy wcale nie musi być nieładny i kosztować majątku. Mogą Państwo zakupić u nas stojaki na zewnątrz w kształcie półkuli, stojaki w kształcie podkowy, a także stojaki bez dodatkowych elementów ozdobnych.

Jak wybierać stojaki do flag?

Szukając odpowiedniego modelu dla siebie, należy zwrócić uwagę na miejsce przeznaczenia dla stojaka. Stojaki do flag zewnętrzne mają inne wymagania niż stojaki do flag gabinetowe. Te, które zostaną umieszczone w narażonych na silne wiatry miejscach muszą być cięższe i być bardziej stabilne niż stojaki do flag umieszczane okazjonalnie w lokalach wyborczych lub w hallach urzędów.

Decydując się na stojaki do flag z naszego sklepu, mają Państwo gwarancję zakupu towaru najwyższej jakości, który idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami. Nasze stojaki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, który sprawdzi się idealnie w większości pomieszczeń. Dbamy o jakość wykonania, a co za tym idzie stojaki bez problemu posłużą Państwu kilka, czy nawet kilkanaście lat. Ich kolejną zaletą jest fakt, że są bardzo łatwe w czyszczeniu i niepodatne na uszkodzenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stojaków do flag, które są najlepszym wyborem na rynku.

 


 

Stojaki drewno + metal
Stojaki metalowe błyszczące
Stojaki z podstawą mosiężną
Stelaż do eksponowania flagi na stojaku
Maszty do stojaka
Uchwyty do masztów do stojaka
Stojaki do flag kamienne
Stojak do flag do wnętrz - podkowa
Stojak do flag drewniany prosty
Stojaki metalowe lakierowane
Stojaki do flag drewniane
Stojak metalowy lakierowany

Stojak metalowy lakierowany.

Stojak pod flagę na zewnątrz krzyżak
Stojaki do flag zewnętrzne -półkula