Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Reklama 3000 mieści się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego.
W branży reklamowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Dostarczamy na krajowy rynek artykuły reklamowe i wystawiennicze, a przede wszystkim flagi państwowe, flagi reklamowe i maszty do nich, proporczyki i tablice emaliowane.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia tego typu działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy solidność oraz terminowość. Ofertę kierujemy do urzędów administracji państwowej, w tym do urzędów miast i gmin oraz starostw powiatowych.

 

Flagi państwowe i flagi reklamowe,

a także:

  • flagi państwowe, flagi reklamowe oraz maszty aluminiowe, maszty na flagi z włókna szklanego i maszty ze stali nierdzewnej, a także uchwyty i stojaki do flag. Polecamy flagi dwustronne i jednostronne.
  • sztandary, stojaczki biurkowe i stojaki reklamowe,
  • urna wyborcza, materiały wyborcze i artykuły propagandowe,
  • tablice emaliowane i róznego rodzaju tabliczki przydrzwiowe, gabloty informacyjne,
  • herby, godła państwowe,
  • słupki odgradzające,

Nasza firma posiada bogatą ofertę reklamową, każdy przedsiębiorca z pewnością otrzyma od nas produkt, na którym mu zależy. Nasi profesjonalni pracownicy pomogą każdemu odbiorcy uzyskać odpowiednią promocję, projektując flagi reklamowe wedle jego wskazówek. Klient decyduje zarówno o wzorze i wyglądzie flagi jak i jego rozmiarze. Metoda, którą wykorzystuje w pracy producent Reklama 3000 to sitodruk lub metoda cyfrowa.

Ze względu na różne wykorzystywanie tych przedmiotów, oferujemy Państwu akcesoria do flag takie jak maszty, stojaki i uchwyty, które zostały wyszczególnione w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm zainteresowanych prestiżową promocją.