Reklama 3000 - producent flag i materiałów reklamowych

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Reklama 3000 mieści się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego.
W branży reklamowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Dostarczamy na krajowy rynek artykuły reklamowe i wystawiennicze, a przede wszystkim flagi państwowe, flagi reklamowe i maszty do nich, proporczyki i tablice emaliowane.

W branży reklamowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Dostarczamy na krajowy rynek artykuły reklamowe i wystawiennicze, a przede wszystkim flagi i maszty do nich. Jesteśmy też producentem proporczyków, szyldów i tablic emaliowanych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia tego typu działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy solidność oraz terminowość. Ofertę kierujemy do urzędów administracji państwowej, w tym do urzędów miast i gmin oraz starostw powiatowych.

FLAGI PAŃSTWOWE I FLAGI REKLAMOWE – szeroki asortyment

Reklama3000 to producent, który posiada w swoim asortymencie:

  • beach flagi, flagi państwowe, flagi reklamowe. Polecamy flagi dwustronne i jednostronne,
  • maszty aluminiowe, maszty na flagi z włókna szklanego i maszty ze stali nierdzewnej, a także uchwyty i stojaki do flag,
  • sztandary, stojaczki biurkowe i stojaki reklamowe,
  • urna wyborcza, materiały wyborcze i artykuły propagandowe,
  • tablice emaliowane i różnego rodzaju tabliczki przydrzwiowe, gabloty informacyjne,
  • herby, godła państwowe,
  • słupki odgradzające,
flagi, flagi reklamowe
beach flagi, windery reklamowe

Nasza firma posiada bogatą ofertę reklamową, a ponieważ jesteśmy bezpośrednim producentem flag i masztów, każdy przedsiębiorca z pewnością otrzyma od nas produkt indywidualny i dopasowany do jego potrzeb. Profesjonalni pracownicy Reklamy3000 pomogą każdemu odbiorcy uzyskać odpowiednią promocję, projektując flagi reklamowe wedle jego wskazówek. Klient decyduje zarówno o wzorze i wyglądzie flagi jak i jego rozmiarze. Metoda, którą wykorzystuje w pracy Reklama3000 - producent flag z Bielska-Białej to sitodruk lub metoda cyfrowa.

Ze względu na różne wykorzystywanie tych przedmiotów, oferujemy Państwu akcesoria do flag takie jak maszty, stojaki i uchwyty, które zostały wyszczególnione w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm zainteresowanych prestiżową promocją.