reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska
 Reklama 3000 - Oferta -

Maszty flagowe


 

Maszty na flagi, windery reklamowe – producent Reklama 3000

Znalezienie odpowiedniego masztu na flagi jest nie lada wyzwaniem - zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na tym, aby był on zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Producent masztów i flag Reklama 3000 z siedzibą w Bielsku-Białej oferuje Państwu produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Maszty na flagi do mocowania na stałe lub na stojaku (windery reklamowe)

Dokładamy wszelkich starań, aby oprócz wysokiej jakości, nasze maszty charakteryzowała także bardzo niska cena, która na pewno Państwa zadowoli. Maszty, które znajdą Państwo w naszym sklepie są wykonane z bardzo dobrej jakości aluminium, które posiada możliwość montażu na stałe, albo na specjalnie przygotowanym wcześniej stojaku. Dzięki temu, że maszty posiadają konstrukcję teleskopową, ich transport oraz montaż jest banalnie prosty.

Akcesoria do masztów na flagi

Nasz sklep oferuje Państwu bardzo szeroki wybór różnego rodzaju modeli, wzorów oraz rozmiarów, więc bez problemu dopasują Państwo dla siebie idealny obiekt. Maszty stacjonarne sprzedajemy także z przydatnymi dla Państwa akcesoriami. Jako wieloletni producent masztów na flagi - staramy się wykorzystywać najnowsze technologie i sprzęt, który gwarantuje Państwu najwyższą jakość i zgodność z aktualnie panującymi trendami.

Maszty na flagi i windery reklamowe – konserwacja

Nasze maszty na flagi nie wymagają częstej, ani kosztownej konserwacji, co czyni je najlepszym wyborem na aktualnym rynku. Znajdą Państwo u nas maszty eko, maszty stacjonarne, maszty teleskopowe, a także maszty teleskopowe przenośne i maszty flagowe przenośne Winder (windery reklamowe). Firma Reklama 3000 świadczy usługi w zakresie serwisu masztów flagowych. Dokonujemy przeglądów masztów flagowych w zakresie stanu technicznego, naprawiamy uszkodzenia.

 


 

Maszt EKO
Maszt teleskopowy
Maszt teleskopowy przenośny
Maszt stacjonarny
Maszty flagowe przenośne Winder
flagi plażowe - beach flagi