reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska

 Reklama 3000 artykuły reklamowe » flagi państwowe i reklamowe - beach flagi i windery


Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej od 10 lat. W naszej ofercie proponujemy Państwu w szerokiej gamie artykuły reklamowe i wystawiennicze. Jesteśmy solidnym producentem i stałym dostawcą dla wielu urzędów administracji państwowej tj. urzędów miast gmin, starostw powiatowych. Polecamy flagi państwowe i flagi reklamowe w najwyższej jakości i wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne.

 

Szczególnie polecamyWindery - flagi plażowe czyli beach flagi

 

Windery reklamowe czyli przenośne maszty flagowe to nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie szczególnie często spotykane podczas imprez plażowych. Dostępne w sprzedaży zestawy tworzą, aluminiowe niezwykle trwałe i elastyczne maszty oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów beach flagi. Zastosowanie oryginalnych projektów, wzbudzających ciekawość potencjalnych klientów sprawia, że flagi plażowe budują prestiż i pozytywnie wpływają na rozpoznawalność prezentowanej marki.

 

zobacz ofertę »


Reklama 3000 - maszty i stojaki do flag » godła, herby i proporczyki » tablice emaliowane


Naszą ofertę kierujemy do firm jak i do rzędów administracji państwowej tj. urzędów miast i gmin, starostw powiatowych. Nasze flagi reklamowemaszty flagowe i stojaki do flag, a także godła, herby czy proporczyki stanowią filarową część oferty  proponowanych przez nas artykułów reklamowych i wystawienniczych. Pracownicy naszej firmy dbają o profesjonalną i szybką obsługę. Pomagamy naszym klientom w realizowaniu każdego ich pomysłu. Oferujemy także tablice emaliowane wykonywane według projektu Klienta lub z szerokiej ofert gotowych projektów tablic

zobacz ofertę »