reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska

Flagi państwowe

W bogatym asortymencie posiadamy flagi państwowe krajów praktycznie z całego świata. Flagi państwowe doskonale sprawdzą się one przy różnego rodzaju instytucjach państwowych, lokalach wyborczych innego oraz siedzibach administracji państwowej. Są to symbole narodowe, pełniące funkcję reprezentacyjną - z tego więc powodu dokładamy wszelkich starań podczas procesu ich przygotowywania i zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale.

Oferowane dwustronne flagi państwowe dostępne są w różnych rozmiarach - w zależności od zamówienia i wymagań klienta. Nadruki na nich są niezwykle wysokiej jakości, a kolory bardzo nasycone. Długo zachowują swoją intensywność - nie musimy się więc martwić, że szybko wyblakną. Cechują się eleganckimi wykończeniami oraz są bardzo estetyczne - co zdecydowanie wyróżnia nasze artykuły na rynku pośród innych firm i przedsiębiorstw. Wykonywane są innowacyjną metodą cyfrową lub sitodrukiem. Do produkcji tego rodzaju flag używamy wysokiej jakości, trwałych materiałów, które odporne są na wilgoć, czy inne, niekorzystne warunki.

Do realizacji wszystkich zamówień podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, a tym samym staramy się o ich jak najszybsze wykonanie każdego zlecenia. Ponadto, oferujemy także atrakcyjne stawki cenowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Posiadamy w niej również rozmaite artykuły reklamowe, ale również wszystkie najpotrzebniejsze produkty niezbędne do odpowiedniej prezentacji flag. Są to między innymi stojaki, maszty flagowe oraz uchwyty.