reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska
 Reklama 3000 - Oferta -

Flagi państwowe i reklamowe


Flagi reklamowe  standardową promocją wizualną

 

Flagi reklamowe są niezwykle ważnym elementem promującym firmy w wielu ogólnodostępnych miejscach lub wszelkiego rodzaju imprezach organizowanych. Z tego rodzaju reklamą możemy się spotkać na praktycznie wszystkich organizowanych eventach, imprezach firmowych, sportowych czy targowych, konferencjach, a także przy siedzibach firm, centach handlowych i wielu innych obiektach użytku publicznego. Flagi reklamowe są standardową promocją wizualną, która doskonale spełnia swoją funkcję dzięki ogólnodostępnej widoczności. W większych miastach spotykamy się z ogromną liczbą szyldów, banerów i flag, dlatego, aby skutecznie wyróżnić swoją markę trzeba umiejętnie wykorzystać dostępne na rynku materiały i akcesoria promocyjne. Odpowiednio zaprojektowane i udostępnione wpadną w oko wielu potencjalnym klientom oraz umocnią markę na rynku.

*Polecamy także dla instytucji państwowych i urzędów: flagi państwowe wykonane z najlepszej jakości materiałów.

 

 

wykonane przez nas flagi

 

Reklama 3000 – producent flag

 

Nasza firma posiada bogatą ofertę reklamową, każdy przedsiębiorca z pewnością otrzyma od nas produkt, na którym mu zależy. Nasi profesjonalni pracownicy pomogą każdemu odbiorcy uzyskać odpowiednią promocję, projektując flagi reklamowe wedle jego wskazówek. Klient decyduje zarówno o wzorze i wyglądzie flagi jak i jego rozmiarze. Metoda, którą wykorzystuje w pracy producent Reklama 3000 to sitodruk lub metoda cyfrowa.

Ze względu na różne wykorzystywanie tych przedmiotów, oferujemy Państwu akcesoria do flag takie jak maszty, stojaki i uchwyty, które zostały wyszczególnione w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm zainteresowanych prestiżową promocją.

Flaga dwustronna
Flagi na maszty Winder
Flagi państwowe
Flagi na maszty stacjonarne
NOWOŚĆ!!! Flagi z polisatinu.

Flagi z polisatinu - błyszczącego materiału o gramaturze 140 gr/m2.