reklama 3000

Twój dostawca flag i artykułów reklamowych

   43-382 Bielsko-Biała,
ul. Ks. Londzina 47


502 202 921
502 292 184

wersja angielska wersja polska
 Reklama 3000 - Oferta -

Flagi państwowe i reklamowe


Flagi reklamowe  standardową promocją wizualną

 

Flagi reklamowe są niezwykle ważnym elementem promującym firmy w wielu ogólnodostępnych miejscach lub wszelkiego rodzaju imprezach organizowanych. Z tego rodzaju reklamą możemy się spotkać na praktycznie wszystkich organizowanych eventach, imprezach firmowych, sportowych czy targowych, konferencjach, a także przy siedzibach firm, centach handlowych i wielu innych obiektach użytku publicznego. Flagi reklamowe są standardową promocją wizualną, która doskonale spełnia swoją funkcję dzięki ogólnodostępnej widoczności. W większych miastach spotykamy się z ogromną liczbą szyldów, banerów i flag, dlatego, aby skutecznie wyróżnić swoją markę trzeba umiejętnie wykorzystać dostępne na rynku materiały i akcesoria promocyjne. Odpowiednio zaprojektowane i udostępnione wpadną w oko wielu potencjalnym klientom oraz umocnią markę na rynku.

Flagi państwowe  - jakość i wytrzymałość

Polecamy także dla instytucji państwowych i urzedów flagi państwowe wykonane z najlepszej jakości materiałów.

 

 

wykonane przez nas flagi

 

Maszty i stojaki do flag w naszej ofercie

 

Nasza firma posiada bogatą ofertę reklamową, każdy przedsiębiorca z pewnością otrzyma od nas produkt, na którym mu zależy. Nasi profesjonalni pracownicy pomogą każdemu odbiorcy uzyskać odpowiednią promocję, projektując flagi reklamowe wedle jego wskazówek. Klient decyduje zarówno o wzorze i wyglądzie flagi jak i jego rozmiarze. Metoda, którą nasza firma wykorzystuje do tworzenia flag to sitodruk lub metoda cyfrowa.

Ze względu na różne wykorzystywanie tych przedmiotów, oferujemy Państwu akcesoria do flag takie jak maszty, stojaki i uchwyty, które zostały wyszczególnione w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm zainteresowanych prestiżową promocją.

Flaga dwustronna
Flagi państwowe
Flagi na maszty stacjonarne
Flagi na maszty Winder