Beach flagi – nie tylko na imprezy plażowe

beach flagi, windery reklamowe

Żaden biznes nie może dobrze prosperować bez odpowiednich działań reklamowych. Wobec tego wykorzystywane są najróżniejsze narzędzia, które przynoszą określone skutki. Trzeba pamiętać o tym, że liczy się przede wszystkim oryginalność, bowiem przesycone reklamami przestrzenie publiczne, nie wywierają tak dużego wrażenia na potencjalnych odbiorcach usług lub produktów. Jak zatem w interesujący sposób zaakcentować swoją obecność na rynku? Warto wykorzystać windery reklamowe, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Jak wygląda to w praktyce? Jakie korzyści ze stosowania tego rodzaju produktu można osiągnąć?

Czym są windery reklamowe?

Windery reklamowe stanowią flagi umieszczone na masztach, które wykorzystywane są do realizacji celów reklamowych oraz informacyjnych. Charakteryzuje je prosta konstrukcja, dzięki czemu ich montaż odbywa się błyskawicznie. Trwałe materiały pozwalają natomiast na bardzo wszechstronne zastosowanie, zarówno we wnętrzach budynków, jak i na zewnątrz. Windery mogą różnić się od siebie wyglądem oraz rozmiarem. Na rynku spotkać się można bowiem z niewielkimi egzemplarzami oraz wielometrowymi konstrukcjami, które z całą pewnością będą przyciągać spojrzenia przechodniów już z dużej odległości. Windery stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie reklamowe. To ciekawe urozmaicenie oferty, wyróżniające dane przedsiębiorstwo i pozwalające zyskać przewagę nad konkurencją w swojej branży.

Zastosowanie beach flag

Beach flagi wykorzystywane są w miejscach ściśle związanych z siedzibą firmy lub też wykonywania konkretnych usług. Z tego też powodu produkt pełni inną funkcję od tradycyjnych billboardów, które mogą pojawiać się właściwie w każdym dowolnym miejscu. Z uwagi na to, windery nie są przesycone nadmiarem informacji. Nie ma również potrzeby przekazywania tam pełnych danych o zakresie świadczonych przez dane przedsiębiorstwo usług. Zwykle wystarcza umieszczenie loga oraz nazwy firmy. Głównym zadaniem beach flagi jest wyróżnienie się w konkretnym miejscu. To świetne rozwiązanie dla stoiska lub salonu firmowego.

Windery sprawdzają się na imprezach plenerowych, stokach narciarskich, plażach, kurortach, na terenie salonów samochodowych oraz w różnego rodzaju instytucjach. To skuteczna forma reklamowania swojego przedsiębiorstwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W zależności od tego, jakie miejsce ma zostać oznaczone winderem, należy odpowiednio dostosować rozmiar flagi. Najmniejsze wykorzystać można na stoiskach targowych lub posłużyć się nimi do oznaczenia niewielkiej restauracji. Flagi o wysokości nawet kilku metrów, sprawdzą się doskonale na dużych imprezach plenerowych, przy siedzibach firm, stacjach benzynowych lub supermarketach.

Zalety winderów reklamowych

Windery reklamowe to bardzo skuteczna, bo zwracająca na siebie dużą uwagę forma reklamy. Zakup tego rodzaju produktu u sprawdzonego dostawcy, niesie ze sobą szereg korzyści. Beach flagi oferuje firma Reklama 3000, producent i dostawca artykułów reklamowych i wystawienniczych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znajdujące się w ofercie flagi reklamowe są przede wszystkim bardzo stabilne, odporne na wyginanie, uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie trudnych warunków atmosferycznych. Ponadto możliwość naniesienia spersonalizowanego nadruku daje szerokie możliwości. W prosty sposób można dopasować przekaz do założonego celu reklamy. Możliwe staje się zatem promowanie zarówno przedsiębiorstwa, danej usługi lub pojedynczego produktu. 

Reklama 3000 proponuje swoim klientom zakup flag na maszty winder, które w pełni mogą być dostosowane do wymagań określonych przez przyszłego nabywcę. Dotyczy to zarówno jej rozmiaru, zastosowanego materiału oraz szaty graficznej. W sprzedaży znajdują się również podstawy do masztów oraz stojaki winder. Warto podkreślić, że wykorzystanie produktów tego typu, umożliwia niewielkim kosztem osiągać bardzo zadowalające rezultaty, które bezpośrednio przekładają się na wzrost zauważalności marki, jak również zwiększenie liczby klientów.